Nasz Sklep

P1030826.JPG

Translator

Zaloguj/WylogujPowrót O mnie

Beata Wyżycka

Do wejścia na rynek właśnie z taką a nie inną działalnością skłoniło na pierwszym miejscu doświadczenie w branży kreatywności artystyczno użytkowej, które zdobyłam poprzez wieloletnie prywatne zainteresowanie tą niecodzienną dziedziną, ciągłe doskonalenie swojego warsztatu poprzez uczestnictwo w licznych specjalistycznych szkoleniach i seminariach jak również praca w tej branży podczas mojego pobytu za granicą w latach 1991-2009 (Madryt). Po powrocie do kraju zainteresowałam się możliwością wykorzystania zdobytej wiedzy i doświadczenia na miejscu.

Znajomość podstaw technik z dziedziny rękodzielnictwa artystycznego nabyłam dzięki tradycjom rodzinnym. Od najmłodszych lat próbowałam swoich sił w różnych dziedzinach artystycznych (plastyka, malarstwo, szydełkowanie, robienie na drutach, haft), jednak po pewnym czasie stwierdziłam, że najlepsze osiągnięcia mam w technikach szycia artystycznego – patchwork oraz w tworzeniu biżuterii.

Kreatywnością artystyczną a w szczególności patchworkiem jak również wyrobem biżuterii z półfabrykatów, koralików i kamieni półszlachetnych zajmuję się od 10 lat głównie na użytek prywatny. Doświadczenie branżowe wynika także z mojej pracy zawodowej jaką wykonywałam podczas pobytu za granicą. W tym czasie wykonałam kilkaset autorskich prac z czego niektóre były publikowane w hiszpańskim kwartalniku „Patchwork Secrets”. W 2009 roku zdobyłam jedną z trzech głównych nagród w konkursie na pracę z dziedziny kreatywności artystycznej organizowanym przez Stowarzyszenie Asociacion Espanola de Patchwork z Madrytu.

Od pewnego czasu zgłębiam swoją wiedzę w następnej dziedzinie rękodzielnictwa artystycznego – filcowaniu.

Moim osobistym zamiarem oraz dążeniem jest dać klientom autentyczną przyjemność w poznaniu różnych form rękodzieła jakie praktykuję. A co za tym idzie możliwość patrzenia i dotknięcia w rzeczywistości bogatego asortymentu koralików, kamieni półszlachetnych, różnorodnych materiałów do patchworku, wełny czesankowej do filcowania. Pragnę aby moja galeria była miejscem na skupienie się i wizualizację tego co chce się stworzyć, miejscem kreatywności połączonym z relaksem i wspaniałą zabawą.