Nasz Sklep

P1040180.JPG

Translator

Zaloguj/WylogujPowrót Media o mnie

18 lutego 2016 roku gościłam w porannym programie O!polskie o poranku

oto link do audycji:

https://www.youtube.com/watch?v=Qwvxj3ogDrc

 

26 października 2013 roku odbyło się otwarcie wystawy pod jakże wymownym tytułem "Z jednego gniazda"

Zapraszam na obejrzenie krótkiej relacji z tej imprezy przygotowanej przez regionalną telewizję RTO

https://www.youtube.com/watch?v=aGtFqL5fSKM

Teatr Ekostudio tym razem w marcowy wieczór po raz 5 zaprosił do "ZIMOWEGO LASU SZTUKI"

W tym roku znalazłam się w gronie 45 twórców z Opola i Opolszczyzny mogąc zaprezentować swoją pracę. Po raz kolejny malarstwo, grafika, fotografia, rzeźba w połączeniu z muzyką i światłem stworzyły jedyny, niepowtarzalny teatr sztuki. W tym roku kuratorem 5 Zimowego Lasu Sztuki był Pan Andrzej Lewczak a nad całością czuwał Dyrektor Teatru Ekostudio Andrzej Czernik.

 

 

 

Teatr Ekostudio tradycyjnie w lutym, otwiera drzwi do "ZIMOWEGO LASU SZTUKI"

 

Wśród 23 uczestników 4 Zimowego Lasu Sztuki mogłam zaprezentować swoją pracę. Dziękuję kuratorowi wystawy Panu Andrzejowi Sznejweis, dyrektorowi Teatru Ekostudio Panu Andrzejowi Czernikowi oraz Pani Renacie Blicharz za dostrzeżenie mojej skromnej osoby i zainteresowanie twórczością, którą praktykuję.

Drzwi do Zimowego Lasu Sztuki są otwarte od 28 lutego do 6 marca w Teatrze Ekostudio w Opolu przy ul. Armii Krajowej 4 oficyna.

Więcej informacji na www.teatrekostudio.art.pl

 

 

W prasie krajowej...

Królestwo koralików - nowy sklep w Opolu [ZDJĘCIA]

2010-12-20, ostatnia aktualizacja 2010-12-20 18:34

Wszelkiego rodzaju koraliki i komponenty do tworzenia biżuterii, tkaniny do patchworku i dzieła wykonane z tkanin - to oferta nowo otwartego sklepu Galeria Koral-Art przy ul. Kościuszki w Opolu. Na miejscu organizowane są również warsztaty rękodzielnictwa.

Fot. Rafał Mielnik / Agencja Gazeta

W sklepie można wybierać spośród ponad stu rodzajów ozdób, poczynając od szklanych koralików, poprzez komponenty metalowe, na kamieniach półszlachetnych, takich jak piasek pustyni czy agat, kończąc. W sklepie nie ma komponentów plastikowych. - Ceny zaczynają się od 10 groszy, a kończą na 7 złotych za sztukę. Najtańsze są szklane koraliki, najdroższe agaty - mówi Beata Wyżycka, właścicielka Galerii Koral-Art.

Oprócz elementów potrzebnych do samodzielnego stworzenia własnej biżuterii, w sklepie można też kupić naszyjniki i bransoletki wykonane przez jego właścicielkę. Gotowa biżuteria kosztuje od 40 do 70 złotych. - Istnieje przy tym możliwość zamówienia biżuterii wykonanej z wybranych przez siebie komponentów - podkreśla Wyżycka.

W sklepie można też kupić tkaniny potrzebne do patchworku i filcowania. Są również gotowe dzieła wykonane w tych technikach.

- Oferujemy także możliwość uczestnictwa w warsztatach, podczas których pozna się podstawy i tajniki samodzielnego wykonywania biżuterii oraz dzieł z tkanin. Warsztaty mają charakter pojedynczego spotkania i trwają około trzech i pół godziny. Ich koszt waha się od 120 do 200 złotych i zależy od materiałów, na których w ich trakcie się pracuje - wyjaśnia Wyżycka.

Galeria Koral-Art jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 i w soboty w godzinach od 10 do 13. Warsztaty odbywają się w sklepie popołudniami i wieczorami po jego zamknięciu.


Źródło: Gazeta Wyborcza OpoleWięcej...

 


 

W prasie zagranicznej...